Rallye Zlín, spol. s r.o. - Středisko automobilového sportu
obrazekStředisko automobilového sportu Zlín

 

Středisko automobilového sportu Zlín pravidelně pořádá kurzy pro ty, kteří chtějí začít s automobilovým sportem. Je vydavatelem národních i mezinárodních licencí FAS AČR, které držitelé opravňují k účasti v českých automobilových rally. Kromě základního školení, rally školy a rally campu také na začátku každé sezony organizuje hromadné školení, kde se jezdci seznamují s nejčerstvějšími novinkami v řádech FAS AČR a FIA.


Dokumenty ke stažení pro rok 2016:


 1. ZÁKLADNÍ ŠKOLENÍ
 2.  

  Pro vydání licence musí absolvovat začátečník (jezdec/spolujezdec bez praxe s řízením sportovních vozidel) základní školení prováděné Středisky automobilového sportu. Absolvování základního školení umožňuje účast v Rallysprint sérii (RSS) a volných podnicích v určených třídách.

   

  Termíny 2016:


   28. června 2016 od 15 hodin

   Více informací: barbora@czechrally.com

   

 3. ŠKOLA AUTOMOBILOVÉHO JEZDCE
 4.  

  Absolvent jezdecké školy ve Zlíně má nárok na získání národní licence jezdce s možností startu v MČR v rally. Rally škola trvá celkem 3 dny a její cena je 7000 Kč. Školení probíhá při teoretické části názorně s použitím dataprojektoru. Při části praktické jsou využívány vozidla a technické vybavení Barum Czech Rally Zlín.

   

  Termíny 2016:

   6. - 8. dubna 2016

   

  Dokumenty ke stažení:


 5. RALLY CAMP
 6.  

  Školící soustředění (nenahrazuje rally školy, není určeno pro začátečníky) určené pro jezdce se zkušenostmi z automobilových soutěží (po klasifikaci 5 podniků MČR v 2WD), kteří chtějí řídit vůz 4WD a získat mezinárodní licenci typu B. Rally Camp je určen i pro jezdce, kteří jsou již držiteli mezinárodní licence typu B, ale s řízením vozidel tříd 2, 3, 4, 13, F4 a F7 nemají praxi. Délka campu je jeden den, účastník hradí vstupní poplatek, vůz má vlastní.

   

  Termíny 2016:


   14. června 2016

   Další termín při minimálním počtu 3 účastníků.

  Dokumenty ke stažení:

   


 7. AKADEMIE RALLY SPORTU
 8.  

  Rally akademie vznikla jako vyplnění mezery mezi základním vstupním školením pro ty, kteří žádají o svou první licenci, a Rally campem, jenž je určen pro zkušené jezdce plánující přestup do rychlých soutěžních vozů s pohonem všech kol.

   

  Termíny 2016:

   9. dubna 2016

Dokumenty ke stažení: